UNDER YOUR WINGS
A HISTORICAL PENINSULA AT
IZAKA TERRACE

Izaka Terrace, with its innovative philosophy that draws attention to our city’s taste experience, which forms a bridge in history as one of the best quality and stylish places in Istanbul, has been offering perfect flavors since the day it opened.

Kitchen of Izaka Terrace

With its concept, Izaka Terrace, one of the city’s most assertive gastronomic spots, brings you signature flavors.

Its menu features the most authentic flavors of Istanbul cuisine as well as distinguished versions of popular world flavors.

With its new Istanbul menu, Izaka Terrace offers an unforgettable experience.

Izaka Terrace, with its enchanting Bosphorus view, is waiting for your reservation to be your favorite, giving you the opportunity to see Istanbul from a new perspective.

Izaka Terrace Is The Address Of The Most Sensitive Palates

Izaka Terrace Uzmanlığı

Damak zevkinizi tamamlayan şiirsel şaraplar ve sanatsal kokteyllerimiz yalnızca duyularınıza değil ruhunuza da hitap edecek incelikte düşünüldü.

İstanbullulara yakışır bir gastronomi sahnesi olarak tasarlanan Izaka Terrace şık ve samimi ambiyansı, yenilenen retro bohem dekoru ve özgün zerafeti ile sizi zamanın yavaş aktığı bir Boğaz akşamına davet ediyor.
Izaka Terrace, şarap uzmanlarımız tarafından hazırlanan eşleştirmeler ile kapsamlı bir uluslararası şarap listesine de sahip. Tavsiyeleri ile her daim yanıbaşınızda bulabileceğiniz Sommelier kadromuz, dilediğiniz taktirde size her bir kadeh şarabın damak paletini açıklayacak uzmanlığa sahip.

Izaka Terrace Ekibi

Izaka Terrace olarak mükemmel yemek deneyimi ve misafirlerimize özel hizmetin bir ekip işi olduğuna inanıyoruz. Her iki unsuru da misafirlerimiz için benzersiz ve unutulmaz bir deneyim yaratma enerjimize eşit olarak yansıtıyoruz.
Ekibimiz, bu kadar eşsiz bir manzara karşısında misafirlerimizin lezzet paleti ve keyfini azami düzeyde deneyimlemeleri için gelenekselin ötesinde bir çaba sarf etmektedir.
Menümüzü oluşturan mahsüllerden tat profillerine ve tercih edilen yemeklerle en iyi eşleşen şarap tavsiyelerine kadar, alışılagelmiş hizmetin çok ötesinde bir portre çiziyoruz.
Bir lezzet evreninden öte bütünsel bir deneyim olarak gördüğümüz kuliner hizmet anlayışımızla sizleri de aramızda görmeyi umuyoruz.

İzaka Terrace Misafirperverliği

Konuklarımızda uyandırdığımız lezzet çağrışımları, farklı tatların damağınızda bıraktığı etki ve kuliner ifadenin inceliği, bizim için Izaka Terrace’ta geçirdiğiniz zamanın akışını karakterize eder.
İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarasına tam hakim mekanımızda, misafirlerimize mutlu ve ilham veren deneyimler yaşatma arzusundan yola çıkan misyonumuzun bir parçası olursunuz.
Gerek baş başa özel bir yemek gerek aile toplantılarınız ve iş bağlantılarınız olsun, Izaka Terrace’ta değer verdiğiniz kişileri gönül rahatlığıyla ağırlar, her ziyaretinizde yeni bir ilham alarak ayrılırsınız.
Misafirlerimizin hikayemizin bir parçası olması bizim için çok önemli. Özenle hazırlanan ve mevsimsel olarak değişiklik ve çeşitlilik gösteren menümüz, şarap listemizden uygun eşleştirmeler sunmak için tasarlanmıştır.
Kişisel etkileşimin büyük önem taşıdığı, güler yüzlü, tam profesyönel ve tam zamanında servis anlayışımızla misafirlerimize kaliteli ve değerli anlar yaşatma ilkesini benimsiyoruz.