EN HASSAS DAMAKLARIN ADRESİ
Izaka Terrace

SUSHIMANIA İLE UZAK DOĞU'YA GİDİYORUZ

Lezzetin Japon inceliğiyle buluştuğu eşsiz bir deneyim için Izaka Terrace’ın sushi lezzetlerini keşfedin.

Muhteşem Boğaz manzarasına sahip Izaka Terrace zengin menüsü ve benzersiz sunumlarıyla sushi severlerin vazgeçilmez adresi.

Japon mutfağının en pöpüler lezzeti sushi, konusunda uzmanlaşmış şeflerin özenle hazırlanan sunumları ile Izaka Terrace’da lezzet tutkunları ile buluşuyor.

Her Çarşamba 19.00 – 22.00 saatleri arasında

Menülerimiz

Izaka Terrace mutfağı için özel yetiştirilen en taze malzemeler ile çalışıyoruz.
Anadolu mutfağı başta olmak üzere dünya mutfaklarını, kültürlerini ve lezzetlerini kucaklayan Izaka Terrace mutfak ekibimiz ve danışman şeflerimiz, geleneksel tatlarla yaratıcı lezzetlere imza atmaktadırlar.
Uluslararası şeflerimizin menümüze eklemeye uygun gördüğü her bir lezzet için tüm öğeleri, tabak tasarımı ve sunumun yapılacağı tabakların seçimine kadar büyük bir özenle bir araya getiriyoruz.

Kuliner konseptimiz hem uluslararası şef ve danışmanlarımızın deneyim ve uzmanlıkları etrafında ve hem de içinde bulunduğumuz muhteşem coğrafya’nın bereketi sayesinde misafirlerimize en taze lezzetleri sunmaya odaklı. Mevsimsel olarak çeşitlendirdiğimiz çok renkli menümüzde her gelişinizde farklı bir lezzet yolculuğuna çıkabilir, damak zevkinize yeni bakış açıları kazandırabilirsiniz.